Ugrás a tartalomra

Elhagyhatták a rendőrök a kórházat

Létrehozva
Könnyű sérülést szenvedett az a két tiszthelyettes és egy gyakorló szolgálatot ellátó hallgató, akik délután szenvedtek közlekedési balesetet Székesfehérváron.
A szolgálati autójuknak egy kamion ütközött, miközben megkülönböztető fény- és hangjelzést használva hajtottak át a Budai-Kadocsa út kereszteződésében. A rendőrautó egy baleset helyszínére igyekezett, amikor a kamion beléjük szaladt. A két tiszthelyettest és fiatal kollégájukat a mentők kivizsgálásra kórházba vitték. Szerencsére mindhárman csak könnyen sérültek. Már el is hagyták a kórházat.