Ugrás a tartalomra

Gálaműsor az árvízkárosultakért

Létrehozva
Jótékonysági Nóta és Operett Gálát szervez a "Tegyünk Értük Együtt" Alapítvány a felsőzsolcai és az edelényi árvízkárosultak javára Miskolcon, a Művészetek Házában. A rendezvényt Kállai Katalin, az Oktatási és Kulturális Minisztérium főosztályvezetője nyitja meg.

A Gála időpontja: 2010. július 23. (péntek) 18.00 óra

Belépők a helyszínen 1500 Ft-ért, elővételben 1400 Ft-ért kaphatók.
További jegyárusító helyek:Ifjúsági és Szabadidő Ház Ady Endre Ház
Fellépők:Molnár László nóta énekes Kiskunhalasról Dóka Zsuzsa nóta- és operett énekes SzlovákiábólErdős Melinda nóta és operett énekes Madarász Katalin nóta énekesSzeredi Krisztina nóta- és operett énekes Szlovákiából Bokor János nóta énekesBősi Szabó László nóta énekes Szlovákiából Rigó Jancsi Szlovákia koronázott nóta királyaBangó Mária nóta énekes és a Bangó Band Budapestről Szávolovics Gabriella DunaföldvárrólKözreműködnek: a "Tegyünk Értük Együtt" Alapítvány zenekara Puka János vezetésével, valamint az Alapítvány tánccsoportja.

A rendezvényt megnyitja: Kállai Katalin, az Oktatási és Kulturális Minisztérium főosztályvezetője.

Minden érdeklődőt szeretettel vár: a "Tegyünk Értük Együtt" Alapítvány