Ugrás a tartalomra

Pénteken kánikulával folytatódik a nyár

Létrehozva
Pénteken több órás napsütésben lesz részünk, a déli óráktól csak kevés gomolyfelhő képződik, csapadék sehol sem várható. A csúcshőmérséklet erősödik, helyenként 30 °C-ig emelkedik a hőmérséklet.
A folytatásban sok napsütésre van kilátás, a délutánonként megnövekvő felhőzetből az időszak vége fele elszórtan alakulhat ki zápor, zivatar, kánikulai melegre készülhetünk.