A Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság tájékoztatása szerint a járműben csak a vezetője utazott, aki kiesett az autóból. A mentők megállapítása szerint súlyos, életveszélyes sérüléseket szenvedett. A miskolci hivatásos tűzoltók motoros fűrésszel távolítják el a kidöntött fát.
(Borítóképünk illusztráció.)
Életveszélyes sérült egy balesetben a Mendikás dűlőben
Létrehozva
Betonfalnak ütközött, majd egy fát is kidöntött egy gépkocsi Miskolcon, a Mendikás dűlőnél szerdán reggel. A vezető kiesett az autóból, súlyos, életveszélyes sérüléseket szenvedett.
Ez is érdekelhet

Ottfelejtett étel adott munkát a tűzoltóknak az éjjel Miskolcon
Az oltóeszközöket szerencsére nem kellett bevetni.

Autóval hajtott át élettársa gyermekén
A Miskolci Járási Ügyészség vádat emelt egy férfi ellen halálos közúti baleset gondatlan okozásának vétsége miatt, aki figyelmetlenségből nem vette észre, hogy az élettársa leánygyermeke az autó előtt guggol, és áthajtott rajta.

Buszbaleset Horvátországban: két halott, több sérült
Álló autónak csapódott, majd felborult egy autóbusz Horvátországban vasárnapra virradóra. A balesetben két ember meghalt és többen megsérültek – idézi Sziszek-Monoszló megye rendőrségi közleményét az MTI.