Ugrás a tartalomra

Baleset történt a 26-oson – helyszíni fotókkal

Létrehozva
Egy személy könnyebben megsérült a csütörtök délutáni balesetben. A 26-os Miskolcra bevezető szakaszán ütközött össze két autó.
Preview Image
Juhász Ákos képgalériája

Dobi Tamás, a megyei rendőr-főkapitányság sajtószóvivője arról tájékoztatta a minap.hu-t, hogy az elsődleges információk szerint egy autós áthajtott a piroson, és nekihajtott egy szabályosan közlekedő autónak.

A balesetben egy személy könnyebben megsérült, őt a helyszínre kiérkező mentők kórházba szállították a további ellátás céljából.

Hozzátette, a műszaki mentés idejére az érintett útszakaszt lezárták, a forgalmat a Szentpéteri kapui temető (a közeli nagybevásárló-központ) felé terelik. Torlódásra számítani kell. A Miskolcról kifelé vezető szakaszon zavartalan a forgalom.

A rendőrök kérik,  hogy mindenki vezessen óvatosan, kivált az érintett útszakaszon.

Ez is érdekelhet

A város határán csattantak
BalesetMiskolc
Összeütközött két gépkocsi Miskolcnál, a 306-os főúton.
Ottfelejtett étel adott munkát a tűzoltóknak az éjjel Miskolcon
BalesetMiskolc
Az oltóeszközöket szerencsére nem kellett bevetni.
Takarásban lévő gyerek
Autóval hajtott át élettársa gyermekén
BalesetBorsod-Abaúj-ZemplénBaleset
A Miskolci Járási Ügyészség vádat emelt egy férfi ellen halálos közúti baleset gondatlan okozásának vétsége miatt, aki figyelmetlenségből nem vette észre, hogy az élettársa leánygyermeke az autó előtt guggol, és áthajtott rajta.
Buszbaleset Horvátországban: két halott, több sérült
BalesetVilág
Álló autónak csapódott, majd felborult egy autóbusz Horvátországban vasárnapra virradóra. A balesetben két ember meghalt és többen megsérültek – idézi Sziszek-Monoszló megye rendőrségi közleményét az MTI.