Ugrás a tartalomra

Életveszélyes állapotban a sárospataki fiú, aki egy tehervagonon akart szelfizni

Létrehozva
A felsővezetékben lévő magasfeszültség áthúzott rajta. A jelenlévő 15 éves barátja megpróbált segíteni, de ő is súlyosan megsérült.

Sárospatakon 2022. április 4-én 19 óra 30 perc körül egy 16 éves fiú a vasútállomáson felmászott egy tehervagon tetejére, hogy fényképet készítsen, de a felsővezetékben lévő magasfeszültség áthúzott rajta - írja az ügy kapcsán kiadott közleményében a rendőrség, hozzátéve a fiú 15 éves barátja megpróbált segíteni, de ő is súlyosan megsérült.

A közösségi média felületeken fel-feltűnnek veszélyes, időnként extrém helyeken elkészített selfiek, melyek sok esetben kockázati tényezőt is jelenthetnek.  A rendőrség arra hívja fel a szülők figyelmét, ha kell, mondják el századszor is hogy nem éri meg az értelmetlen kockázatvállalás.

Ez is érdekelhet

Medvetámadásban meghalt egy 34 éves férfi
BalesetVilágKörnyezet
Medvetámadás halálos áldozata lett szombaton egy erdélyi fiatalember - közölte az Agerpres hírügynökség.
Fiatal fiú fulladt a Hejőkeresztúr melletti tóba
BalesetBorsod-Abaúj-Zemplén
Még el sem kezdődött a nyári szezon, máris tragédia történt.
A MOL vizsgálóbizottságot állított fel a tiszaújvárosi baleset körülményeinek kivizsgálására
BalesetBorsod-Abaúj-Zemplén
A vállalat tájékoztatása szerint a MOL továbbra is minden hivatalos szervvel folyamatosan és teljes körűen együttműködik. A rendőrség nyomoz.
M3 autópálya dugó
Beállt az M3-as: 5 kilométeres kocsisor alakult ki egy kamion miatt
BalesetMiskolcBelföldBorsod-Abaúj-ZemplénBalesetHavaria
Az M3-as autópályán Miskolc felé, Hatvan térségében egy korábban kigyulladt kamion akadályozza a forgalmat.