Ugrás a tartalomra

Baleset miatt hajnalban lezárták a Miskolc és Harsány közötti utat

Létrehozva
Egy beszorult utast feszítővágóval szabadítottak ki a tűzoltók.

Összeütközött két gépkocsi a Miskolc és Harsány közötti út 2-es kilométerszelvényénél, a hatóságok beavatkozásának idejére lezárták az érintett útszakaszt - közölte honlapján a katasztrófavédelem hétfőn kora reggel.

A járművekben csak a vezetők utaztak, egyikük beszorult, a miskolci hivatásos tűzoltók feszítővágó segítségével szabadították ki. A balesethez a társhatóságok is kiérkeztek - tudatta az MTI.

Ez is érdekelhet

A város határán csattantak
BalesetMiskolc
Összeütközött két gépkocsi Miskolcnál, a 306-os főúton.
Ottfelejtett étel adott munkát a tűzoltóknak az éjjel Miskolcon
BalesetMiskolc
Az oltóeszközöket szerencsére nem kellett bevetni.
Takarásban lévő gyerek
Autóval hajtott át élettársa gyermekén
BalesetBorsod-Abaúj-ZemplénBaleset
A Miskolci Járási Ügyészség vádat emelt egy férfi ellen halálos közúti baleset gondatlan okozásának vétsége miatt, aki figyelmetlenségből nem vette észre, hogy az élettársa leánygyermeke az autó előtt guggol, és áthajtott rajta.
Buszbaleset Horvátországban: két halott, több sérült
BalesetVilág
Álló autónak csapódott, majd felborult egy autóbusz Horvátországban vasárnapra virradóra. A balesetben két ember meghalt és többen megsérültek – idézi Sziszek-Monoszló megye rendőrségi közleményét az MTI.