Ugrás a tartalomra

Hármas baleset lassítja a forgalmat a 3-as úton

Létrehozva
Egy kamion, egy teherautó és egy személyautó ütközött a felsőzsolcai és az arnóti körforgalom között.
Kép
Torlódás a 3-as úton / Fotó: magánarchívum

A szóban forgó helyszínen hármas koccanás történt péntek délután, amiben a személyautón kívül kamion és teherautó is érintett. A balesetben személyi sérülés nem történt, de az anyagi kár említésre érdemes. A sérült járművek lassítjk a forgalmat és torlódást okoznak az érintett területen. A kárfelmérés még tart – tudtuk meg Janasóczki Attila rendőr alezredestől, a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság szóvivőjétől.

A műszaki mentést végző miskolci hivatásos tűzoltók áramtalanították a járműveket. A helyszínre siettek a mentők is - tudtuk meg a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság VÉSZ alkalmazásából. 

 

Ez is érdekelhet

Medvetámadásban meghalt egy 34 éves férfi
BalesetVilágKörnyezet
Medvetámadás halálos áldozata lett szombaton egy erdélyi fiatalember - közölte az Agerpres hírügynökség.
Fiatal fiú fulladt a Hejőkeresztúr melletti tóba
BalesetBorsod-Abaúj-Zemplén
Még el sem kezdődött a nyári szezon, máris tragédia történt.
A MOL vizsgálóbizottságot állított fel a tiszaújvárosi baleset körülményeinek kivizsgálására
BalesetBorsod-Abaúj-Zemplén
A vállalat tájékoztatása szerint a MOL továbbra is minden hivatalos szervvel folyamatosan és teljes körűen együttműködik. A rendőrség nyomoz.
M3 autópálya dugó
Beállt az M3-as: 5 kilométeres kocsisor alakult ki egy kamion miatt
BalesetMiskolcBelföldBorsod-Abaúj-ZemplénBalesetHavaria
Az M3-as autópályán Miskolc felé, Hatvan térségében egy korábban kigyulladt kamion akadályozza a forgalmat.