Ugrás a tartalomra

Halálos tűz Miskolcon, egy középkorú férfi életét vesztette

Létrehozva
Hétfőn reggel tűz keletkezett egy hétvégi házban Miskolcon, a Lomb utcában.
Kép
A tűzben egy férfi életét vesztette. Fotó: Freestock (illusztráció)

Hétfőn reggel tűz keletkezett egy hétvégi házban Miskolcon, a Lomb utcában. A negyven négyzetméteres, életvitelszerűen lakott kisházban egy ágy égett öt négyzetméteren. A tűzben egy középkorú férfi életét vesztette. A tűzoltók néhány perc alatt megfékezték a lángokat és egy gázpalackot is kihoztak az épületből. A tűz keletkezési okát tűzvizsgálat fogja feltárni.

Gyakori, hogy dohányzás vezet tűzhöz, holott odafigyeléssel ezek az esetek megelőzhetőek lennének - írják a katasztrófavédők.

Ez is érdekelhet

A város határán csattantak
BalesetMiskolc
Összeütközött két gépkocsi Miskolcnál, a 306-os főúton.
Ottfelejtett étel adott munkát a tűzoltóknak az éjjel Miskolcon
BalesetMiskolc
Az oltóeszközöket szerencsére nem kellett bevetni.
Takarásban lévő gyerek
Autóval hajtott át élettársa gyermekén
BalesetBorsod-Abaúj-ZemplénBaleset
A Miskolci Járási Ügyészség vádat emelt egy férfi ellen halálos közúti baleset gondatlan okozásának vétsége miatt, aki figyelmetlenségből nem vette észre, hogy az élettársa leánygyermeke az autó előtt guggol, és áthajtott rajta.
Buszbaleset Horvátországban: két halott, több sérült
BalesetVilág
Álló autónak csapódott, majd felborult egy autóbusz Horvátországban vasárnapra virradóra. A balesetben két ember meghalt és többen megsérültek – idézi Sziszek-Monoszló megye rendőrségi közleményét az MTI.