Ugrás a tartalomra

Visszarohantak a magyarok a plázákba

Létrehozva
Ugyan már vége a karácsonynak, nem csitul a kereskedelemben a beszerzési láz.

A fogyasztók jelentős része ajándékok cseréje miatt keresi fel az üzleteket. Ilyenkor ez az egyik legerősebb motiváció, hiszen a hibásnak bizonyult vagy nem tetsző karácsonyi meglepetésekről csupán néhány napig lehet gondoskodni, és ritkább, hogy az érintettek januárra halasztják az ezzel kapcsolatos ügyintézést.

A másik ok, amely tömegeket vonz a plázákba, hogy megkezdődtek a szezonális leárazások: az évszakhoz vagy az ünnepekhez illő termékeket jelentős kedvezménnyel lehet megvásárolni.

Az élelmiszerüzletekben a szilveszteri beszerzések miatt várható élénk látogatottság.

Kép
Fotó/MTI: Czeglédi Zsolt

Ez is érdekelhet

Ismét kánikulára számíthatunk szerdán
BelföldKörnyezet
Derült, napos idő várható, a legmagasabb nappali hőmérséklet 30 és 35 Celsius fok között alakul.
Szigorúbb szabályokat várnak a magyar utakon
Belföld
Soha nem látott érdeklődés mellett zajlik a Közlekedési és Beruházási Minisztérium közlekedésbiztonsági társadalmi egyeztetése: alig két hét alatt már több mint 160 ezren töltötték ki a kérdőívet.
Veszélybe kerülhet a hazai vérellátás
BelföldEgészség
Az Országos Vérellátó Szolgálat (OVSZ) és a Magyar Vöröskereszt azonnali véradásra kér mindenkit. A betegellátás nem állhat meg a nyári szabadságok idején sem.
Lalik Petra második lett
BelföldSport
Atlétika: Budapesten zajlik a sportág legrangosabb hazai versenye, a
felnőtt magyar bajnokság.