Ugrás a tartalomra

Meghalt a Szomszédok Gábor Gáborja

Létrehozva
Koltai János Jászai Mari-díjas magyar színész, díszlettervező, filmrendező, képzőművész életének 91. évében hunyt el.
Kép
koltaijanos.jpg (71.03 KB)

A hírt Koltai János egy közeli ismerőse közölte egy Facebook-bejegyzés formájában.

- Végtelen fájdalommal a szívünkben tájékoztatjuk mindazokat, akik szerették, ismerték, becsülték, hogy Koltai János színművész, festőművész, rendező, díszlettervező életének 91. évében álmában csendes nyugalommal a "nem ismert tartományba" átköltözött – áll a bejegyzésben.

Kép
Fájlinformáció	Műveletek koltaijanos2.jpg (342.34 KB)

Mint írja: "szellemisége, hite, igényessége, ereje, humora, ölelése, fénye mindörökké velünk marad. Úgy fogunk élni, úgy fogunk dolgozni ezt követően is, ahogyan azt Te elvárnád tőlünk. El nem múló örök szeretettel búcsúzunk mindazok nevében, akik számára János a valódi fényt jelentette".

Ez is érdekelhet

Ne felejtkezzünk el rendelkezni az adónk egy százalékáról
BelföldGazdaság
Az egyházi közösségeknek és a civilszervezeteknek felajánlható pénz sok szervezet számára gyakran a működés záloga.
Magyar Péter: nagy országos rendezvény lesz az új kormány megalakulásának napján
Belföld
Az országgyűlési választáson nyertes párt elnöke, miniszterelnök-jelölte pénteken, Budapesten megerősítette, azt javasolják, május 9-én legyen az alakuló ülés, azért hétvégén, hogy minél többen el tudjanak jönni a Parlament előtti rendezvényre.
Anticiklon peremén található a Kárpát-medence
BelföldMiskolcBorsod-Abaúj-Zemplén
Napos, gomolyfelhős idő várható, helyenként záporral, zivatarral. Vasárnap délutántól viszont hidegfront érkezik.
földrengés
Földrengés volt hajnalban
BelföldHavaria
Földrengés volt Magyarország és Horvátország határán.