Ugrás a tartalomra

Fákat csavart ki a szél megyénkben

Létrehozva
Erős szél kíséri az átvonuló hidegfrontot az ország nagy részén, különösen Sajópüspöki és Bánréve térségéből kérték sok esetben a tűzoltók segítségét - írta az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság kedden reggel.

Sajópüspökiben, a Rákóczi Ferenc utcában lakóházra dőlt három fenyőfa, amelyek elektromos vezetéket is leszakítottak. A Hősök terén az erős szél gyökerestül kicsavart a földből egy fát, amely rádőlt a villanyvezetékre.    

Kidőlt fa és leszakadt elektromos vezeték nehezítette a közlekedést a 26-os főúton, Bánréve térségében. Bánréve Kossuth Lajos utcájába is riasztották az ózdi hivatásos tűzoltókat, ahol villanyvezetékre dőlt egy fa.    

Serényfalván, az Ady Endre úton egy nagy méretű fa kettétört, és megrongálta egy családi ház tetőszerkezetét.    
Mikóházán, a Rákóczi Ferenc utcában villanyvezetéket szakított le egy faág, amely több kerítésre rádőlt. A tűzoltók az áramszolgáltató munkatársaival közösen dolgoznak a helyszínen. A megye tűzoltóegységei dolgoznak a károk felszámolásán - írták.

Ez is érdekelhet

Nemrég még Máténak gyűjtöttek, most már ő kér adományokat
Borsod-Abaúj-Zemplén
Tavaly februárban még Máté gyógyulásáért szerveztek gyűjtést, most azonban ő kér segítséget az állatoknak.
A rendőröket is bunyózni hívta, karperecet kapott
Borsod-Abaúj-ZemplénBűnügy
Őrizetbe került a hajnalban félmeztelenül randalírozó garázda.
A drogbevitel teljes eszköztárát foglalták le egy királdi férfi lakásán
Borsod-Abaúj-ZemplénBűnügy
Negyven gramm kábítószert és a hozzá tartozó eszközöket találták meg a rendőrök a gyanúsított lakásán.
Elkezdődött a pünkösdi királyság uralma
Borsod-Abaúj-ZemplénKultúraEgyház
A régi időkben pünkösd ünnepén választották meg a pünkösdi királyt, aki egy évig ihatott a kocsmában.