Ugrás a tartalomra

A járőrök érték tetten a bolti betörőt

Létrehozva
Az Ózdi Rendőrkapitányság nyomozói egy helyi férfit hallgattak ki gyanúsítottként.
Kép
Fotó: police.hu

Lopás vétség kísérletének megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást az Ózdi Rendőrkapitányság egy 25 éves helyi férfival szemben. Az elkövető 2023. október 22-én este Arlón, egy Ady Endre úti élelmiszerüzletbe tört be. A férfi a boltból különböző termékeket próbált elvinni, de közben megszólalt a riasztó.

Értesítésüket követően a járőrök azonnal a helyszínre mentek, és a fiatalembert még az üzlet raktárjában fogták el. Ezután előállították az Ózdi Rendőrkapitányságra, ahol a nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki.

Az elkövető beismerő vallomást tett.

Ez is érdekelhet

Képgaléria
Tiszadob Tiszába csúszott autó mentése. Fotó: Kelet-magyarországi Speciális Mentő Egyesület
A Tiszába csúszott egy autó Tiszadobnál
Borsod-Abaúj-ZemplénBaleset
A Tiszába csúszott és elmerült egy gépkocsi Tiszadob térségében, a pontonhíd mellett - közölte vasárnap honlapján a katasztrófavédelem.
Fotó: FKI
Leszakadt villanyvezetékek és ágak: egy autót maga alá temetett egy fa Borsodban
Borsod-Abaúj-ZemplénMiskolcHavaria
Huszonhatszor volt szükség pénteken Borsod-Abaúj-Zemplén megyében a hivatásos tűzoltókra.
kőrispusztító bogár
Baj van: Borsodban is felbukkant a veszélyes kőrispusztító bogár
Borsod-Abaúj-ZemplénBelföldGazdaságKörnyezet
Már nemcsak csapdában, hanem fertőzött fában is megtalálták a kőrisrontó karcsúdíszbogarat Borsod-Abaúj-Zemplénben.
véradás
Akár három ember életét is megmenthetjük véradással a jövő héten
Borsod-Abaúj-ZemplénEgészség
Miskolcon kívül Arnóton, Füzérkomlóson és Ináncson nyílik lehetőség véradásra augusztus 10. és 14. között.