Három gépkocsi ütközött össze a 3-as főút 171-es kilométerszelvényénél, Nyékládháza és Emőd között - írja honlapján a vármegyei katasztrófavédelmi igazgatóság.
Amint fogalmaznak, a baleset következtében az egyik járműbe beszorult egy utas, akit a miskolci hivatásos tűzoltók feszítővágó segítségével szabadítottak ki a kocsiból, valamint a mentés mellett áramtalanították is a karambolos autókat. Az egység mellett a mentők is a helyszínen dolgoznak.
Hármas karambol történt Nyékládháza és Emőd között
Létrehozva
Az egyik utas beszorult a roncsba, őt a tűzoltók szabadították ki.
Ez is érdekelhet
Baltával támadott meg egy pásztort
A rendőrök befejezték a rabló ügyét, aki baltával bántalmazott egy tanyán dolgozó pásztort a mobiltelefonjáért.
Megyénk több szempontból is erdő rekorder
Borsod-Abaúj-Zemplén a harmadik legerdősültebb megye az országban és folyamatosan gyarapszik az erdők száma, ráadásul úgy, hogy rendkívül magas fokú ökológiai változatosság jön létre.
Családi házra terjedt át a tűz egy melléképületről
Kigyulladt egy melléképület Sajópetriben, amelynek tetőszerkezete teljesen, a közeli lakóházé pedig részben leégett.
Itthon a Volán, a Vasút meccse pedig elmarad
Labdarúgás: augusztus 26-án játsszák a Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei kupa 1. fordulójának mérkőzéseit.