Ugrás a tartalomra

Pénzdíjjal gazdagodtak

Létrehozva
A vasárnapi, egész napos tornán tizenhat együttes küzdött az Eötvös József Általános Iskola csarnokában.
Kép
bodrogkeresztrur-a-torna-gyoztes-csapata.jpg
A torna nyertese a Bad Boys csapata. Fotó: magánarchívum

Az egésznapos tornán 16 együttes küzdött meg a helyi általános iskola tornacsarnokában. A mezőnyt Borsod-Abaúj-Zemplén és Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyei csapatok alkották, a gárdákban pedig miskolci kötődésű játékosok is pályára léptek. A nyertes alakulat tagjai százezer forinttal gazdagodtak.

Kép
teremfoci
A torna csapata, balról: Budaházi Milán, Oláh Péter, Engel Roland, Hunyadi Bence (Bodnár László hiányzik a képről). Fotó: magánarchívum

A végeredmény:

1. Bad Boys (Sátoraljaújhely)

2. Népfőiskola-Kovalik (Tokaj)

3. Tóti’s pizza & beerhouse (Gávavencsellő)

4. Hegyalja Boys (Bodrogkeresztúr).

A torna csapata: Budaházi Milán (kapus, Bad Boys), Engel Roland (Népfőiskola-Kovalik), Bodnár László (Tóti’s pizza & beerhouse), Hunyadi Bence (Hegyalja Boys), Oláh Péter (Bad Boys).

Ez is érdekelhet

Embert gázolt a vonat Mályiban - frissítve
Borsod-Abaúj-ZemplénBaleset
A tűzoltók segítenek az utasoknak átszállni a mentesítő járatra.
Záporok, zivatarok és megélénkülő szél várható szerdán
Borsod-Abaúj-ZemplénKörnyezet
Északnyugat felől csökken a felhőzet, de a záporok, zivatarok is valószínűek.
2026. május 09-én reggel barnamedve (Ursus arctos) észlelés történt az Aggteleki Nemzet Park déli részén, Égerszög település külterületén, egy szórón.
Figyelmeztetést adott ki az Aggteleki Nemzeti Park Igazgatóság
Borsod-Abaúj-ZemplénKörnyezet
Egy anyamedvét és a bocsát látta a természetvédelmi őr Borsodban.