Ugrás a tartalomra

Családi üzelmek: lezárták az ügyet

Létrehozva
A megalapozott gyanú szerint egy miskolci boltban dolgozó férfi a szüleivel összejátszva tulajdonított el különböző termékeket az üzletből. A rendőrök befejezték az ügy vizsgálatát.

Lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozás egy miskolci fiatalemberrel és a szüleivel szemben - írta közleményében a Miskolci Rendőrkapitányság.

Egy helyi áruház alkalmazottja volt a fiatal férfi, aki pénztárosként is tevékenykedett.

Amikor ebben a munkakörben dolgozott, akkor a szüleivel megbeszélte, hogy az általuk kosárba helyezett termékek, vagy azok többségének az árát a kasszába nem „üti be”, így azokat fizetés nélkül elvihetik.

Ezzel a módszerrel a családtagok 2019. december 30-a és 2020. április 20-a között 11 alkalommal tulajdonítottak el különféle élelmiszereket, ruházatot, kozmetikai és egyéb fogyasztási cikkeket összesen csaknem 200.000 forint értékben.

A Miskolci Rendőrkapitányság a nyomozás során a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte, és az iratokat átadta az ügyészségnek.

Ez is érdekelhet

börtöncella
Bántalmazták, kihasználták, megalázták cellatársukat
BűnügyBorsod-Abaúj-Zemplén
Ítéletet hozott a Sátoraljaújhelyi Járásbíróság annak a két vádlottnak az ügyében, akik agresszívan és aljas módon vegzálták cellatársukat.
tűz miskolc lakás tűzoltó
Bosszúból felgyújtotta albérletét a miskolci férfi
BűnügyMiskolc
Vádat emelt a Miskolci Járási Ügyészség közveszélyokozás bűntette miatt az ellen a férfi ellen, aki haragjában felgyújtotta a Miskolcon bérelt lakását, ezzel a társasház lakóinak életét és testi épségét is veszélybe sodorta.
Letartóztatásban a borsodi késelés gyanúsítottja
BűnügyBorsod-Abaúj-Zemplén
A Miskolci Járásbíróság egy hónapra elrendelte annak a férfinak a letartóztatását, akit a múlt hétvégén történt prügyi késelés miatt emberölés kísérletével gyanúsítanak.