Közleményük szerint a 27 éves férfit szerda este találták meg egy adonyi présházban. A férfi ellen fogolyszökés bűntett elkövetése miatt eljárást indítottak, és a kijelölt büntetés-végrehajtási intézetbe szállították.
Elfogták a Pálhalmáról megszökött rabot
Ez is érdekelhet
Húsz nap alatt hat helyre surrant be – három év börtönt kapott a sorozat-tolvaj
Pizzériába, iskolába, templomba és termálfürdőbe is besurrant az a férfi, aki mindössze húsz nap alatt több helyről lopott el különböző értékeket. A Miskolci Járásbíróság három év börtönbüntetésre ítélte – derül ki a törvényszék közleményéből.
Tizenöt év börtönt kapott a nagycsécsi férfi, aki halálra bántalmazta élettársát
Tizenöt év fegyházbüntetésre ítélte a Miskolci Törvényszék azt a férfit, aki egy vita során olyan súlyosan bántalmazta élettársát, hogy a nő belehalt sérüléseibe – derül ki a törvényszék közleményéből.
Hajnali lövöldözés Mezőkövesden – vádat emelt az ügyészség
A Mezőkövesdi Járási Ügyészség vádat emelt két férfi ellen, akik a vád szerint kora hajnalban egy autóból gumilövedékes és gázriasztó fegyverekkel lövöldöztek egy családi ház udvarán tartózkodó társaság irányába.
Szabadnapon is szolgálnak
Egy körözött férfit fogott el szabadidejében az Ózdi Rendőrkapitányság körzeti megbízottja.