Ugrás a tartalomra

Elütötte, otthagyta – Ön látta?

Létrehozva
A miskolci rendőrök a lakosság segítségét kérik egy közlekedési baleset kapcsán.
Kép
Forrás: police.hu

Segítségnyújtás elmulasztása miatt rendelt el nyomozást a Miskolci Rendőrkapitányság.

December 8-án 17 óra körül a Dankó Pista és a Király utca kereszteződésében egy autós nem adott elsőbbséget egy 78 éves asszonynak a zebrán. Elütötte, majd továbbhajtott. A baleset során az idős nőnek könnyű sérülései keletkeztek.

A Miskolci Rendőrkapitányság kéri, hogy aki bármilyen információval rendelkezik a balesettel kapcsolatban, hívja a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központját a 06-46/514-506-os telefonszámon. Továbbá a nap 24 órájában elérhető a 06-80/555-111-es Telefontanú zöldszáma, vagy a 112-es - díjmentes - központi segélyhívó száma.

Ez is érdekelhet

Elkábította és kirabolta a társkeresőn megismert sértettet
BűnügyBelföldBorsod-Abaúj-Zemplén
Elrendelték a férfi letartóztatását.
börtöncella
Bántalmazták, kihasználták, megalázták cellatársukat
BűnügyBorsod-Abaúj-Zemplén
Ítéletet hozott a Sátoraljaújhelyi Járásbíróság annak a két vádlottnak az ügyében, akik agresszívan és aljas módon vegzálták cellatársukat.
tűz miskolc lakás tűzoltó
Bosszúból felgyújtotta albérletét a miskolci férfi
BűnügyMiskolc
Vádat emelt a Miskolci Járási Ügyészség közveszélyokozás bűntette miatt az ellen a férfi ellen, aki haragjában felgyújtotta a Miskolcon bérelt lakását, ezzel a társasház lakóinak életét és testi épségét is veszélybe sodorta.