Ugrás a tartalomra

1 sofőr - 6 bűncselekmény és szabálysértés egyszerre

Létrehozva
A miskolci rendőrök még azelőtt kiszűrték a forgalomból a járművezetőt, mielőtt balesetet okozott volna.

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint a Forgalomellenőrző Alosztály járőrei január 6-án közúti ellenőrzést végeztek.

Kép
Fotók: police.hu

Ennek során a miskolci Keleti úton megállítottak egy járművet, az ellenőrzés közben pedig kiderült, hogy a sofőr vezetői engedélyét már több mint egy éve bevonták. Emellett eltiltották a járművezetéstől, az autóra nem kötött kötelező gépjármű-felelősségbiztosítást, egy több mint 20 centiméter pengehosszúságú kést – ami közbiztonságra veszélyes eszköz - tartott a vezetőülés alá rejtve, illetve mind a légalkohol mérő, mind a kábítószer gyorsteszt pozitív értéket mutatott.

Kép

A járőrök előállították a férfit, vele szemben járművezetés az eltiltás hatálya alatt és járművezetés bódult állapotban bűncselekmények, illetve az elkövetett egyéb szabálysértések miatt büntető és szabálysértési eljárást indítottak.

Ez is érdekelhet

Lövöldöztek egy grazi iskolánál, legalább tízen meghaltak
BűnügyVilág
Sajtóhírek szerint az intézmény egyik diákja kezdett lövöldözni, iskolai zaklatás állhat a tragédia hátterében.
Letartóztattak egy borsodi nőt, aki alig 10 éves unokáját molesztálta
BűnügyBorsod-Abaúj-Zemplén
A Miskolci Járásbíróság elrendelte annak a nőnek a letartóztatását, aki fiú unokáját molesztálta.
Ácskalapáccsal és boxerrel bántalmazott
BűnügyBorsod-Abaúj-Zemplén
Ítéletet hozott a Miskolci Törvényszék annak a férfinek az ügyében, aki közös italozás után ácskalapáccsal és boxerrel olyan súlyosan bántalmazta a sértettet, hogy eszméletlen állapotba került, ezután mobiltelefonját is elvette.
Bántalmazta, majd fenyegette gyermeke anyját
BűnügyMiskolc
A Miskolci Törvényszék másodfokú tanácsa ítéletet hozott annak a férfinak az ügyében, aki bántalmazta gyermeke anyját, majd megfenyegette, hogy ne szóljon a rendőrségnek.