Ugrás a tartalomra

Többször megszúrta feleségét egy parasznyai férfi

Létrehozva
A nyomozók őrizetbe vették azt a parasznyai férfit, aki egy késsel többször megszúrta a feleségét.
Kép
Forrás: police.hu

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság emberölés kísérletének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást egy parasznyai férfival szemben - adta hírül a rendőrség.

A gyanúsított és felesége  február 25-én a reggeli órákban a parasznyai lakásukban összevesztek, majd a vita odáig fajult, hogy a férj egy késsel több alkalommal megszúrta a feleségét, aki nyolc napon túl gyógyuló sérülést szenvedett.

Kép

A férfi ezek után magát is megsebesítette, így a mentőszolgálat kiérkező munkatársai – a járőrök kíséretében - mindkettőjüket kórházba szállították.

A férj sérülései nem súlyosak, ezért ellátását követően a nyomozók a rendőr-főkapitányságra állították elő, ahol őrizetbe vették, a kihallgatása jelenleg is folyamatban van.

Ez is érdekelhet

Elkábította és kirabolta a társkeresőn megismert sértettet
BűnügyBelföldBorsod-Abaúj-Zemplén
Elrendelték a férfi letartóztatását.
börtöncella
Bántalmazták, kihasználták, megalázták cellatársukat
BűnügyBorsod-Abaúj-Zemplén
Ítéletet hozott a Sátoraljaújhelyi Járásbíróság annak a két vádlottnak az ügyében, akik agresszívan és aljas módon vegzálták cellatársukat.
tűz miskolc lakás tűzoltó
Bosszúból felgyújtotta albérletét a miskolci férfi
BűnügyMiskolc
Vádat emelt a Miskolci Járási Ügyészség közveszélyokozás bűntette miatt az ellen a férfi ellen, aki haragjában felgyújtotta a Miskolcon bérelt lakását, ezzel a társasház lakóinak életét és testi épségét is veszélybe sodorta.