Ugrás a tartalomra

Lelasított, hogy jobban megnézze a balesetet: belehajtottak

Létrehozva
A sajóbábonyi elágazásnál több kocsi is egymásba futott, a forgalmat Sajóecseg felé terelik.
Kép
Forrás: 26-os Főút és környéke csoport, Facebook

Dupla baleset történt hétfő kora délután a 26-os főút egyik kritikus szakaszán. Negyed 3 magasságában a sajóbábonyi elágazásnál, a Miskolc felé tartó párhuzamos útszakasz belső sávjában karambolozott két személygépjármű.

Az eddigi ismeretek alapján a követési távolság be nem tartása okozta a balesetet az első esetben, míg a másodikban az emberi természet lehetett a ludas: egy autós a külső sávban lelassított, hogy megszemlélhesse a történteket, ám eközben hátulról belehajtottak – valószínűleg a mögötte haladónak is elkalandozott a tekintete a forgalomról.

Jelentős a torlódás az útszakaszon, a forgalmat Sajóecseg irányába terelik. A rendőrség arra kér mindenkit, fokozottan figyeljen a biztonságos közlekedésre, és minden körülmény mellett ügyeljen a forgalomra.

Ez is érdekelhet

Elkábította és kirabolta a társkeresőn megismert sértettet
BűnügyBelföldBorsod-Abaúj-Zemplén
Elrendelték a férfi letartóztatását.
börtöncella
Bántalmazták, kihasználták, megalázták cellatársukat
BűnügyBorsod-Abaúj-Zemplén
Ítéletet hozott a Sátoraljaújhelyi Járásbíróság annak a két vádlottnak az ügyében, akik agresszívan és aljas módon vegzálták cellatársukat.
tűz miskolc lakás tűzoltó
Bosszúból felgyújtotta albérletét a miskolci férfi
BűnügyMiskolc
Vádat emelt a Miskolci Járási Ügyészség közveszélyokozás bűntette miatt az ellen a férfi ellen, aki haragjában felgyújtotta a Miskolcon bérelt lakását, ezzel a társasház lakóinak életét és testi épségét is veszélybe sodorta.