Ugrás a tartalomra

Lopott kerékpárral tekert volna haza 

Létrehozva
Az encsi rendőrök egy órán belül visszaadták a kétkerekűt jogos tulajdonosának.

Lopás miatt folytat eljárást egy 45 éves vilmányi férfival szemben az Encsi Rendőrkapitányság - írja közleményében a megyei rendőr-főkapitányság szóvivője. 

Varga Rudolf közlése szerint a sértett miután észlelte a lopást, és megtette a bejelentését a rendőrségen, a körzeti megbízottak a falu belterületén egy órán belül elfogták a tolvajt és előállították az Encsi Rendőrkapitányságra, ahol gyanúsítottként hallgatták ki. A nyomozás adatai szerint a férfi Vilmányba akart hazajutni a lopott kétkerekűvel.

A rendőrök az eljárás során a biciklit lefoglalták, majd visszaadták a jogos tulajdonosának.
 

Ez is érdekelhet

Elkábította és kirabolta a társkeresőn megismert sértettet
BűnügyBelföldBorsod-Abaúj-Zemplén
Elrendelték a férfi letartóztatását.
börtöncella
Bántalmazták, kihasználták, megalázták cellatársukat
BűnügyBorsod-Abaúj-Zemplén
Ítéletet hozott a Sátoraljaújhelyi Járásbíróság annak a két vádlottnak az ügyében, akik agresszívan és aljas módon vegzálták cellatársukat.
tűz miskolc lakás tűzoltó
Bosszúból felgyújtotta albérletét a miskolci férfi
BűnügyMiskolc
Vádat emelt a Miskolci Járási Ügyészség közveszélyokozás bűntette miatt az ellen a férfi ellen, aki haragjában felgyújtotta a Miskolcon bérelt lakását, ezzel a társasház lakóinak életét és testi épségét is veszélybe sodorta.