Ugrás a tartalomra

Miskolci jegyellenőrökre támadt a testvérpár

Létrehozva
A Miskolci Rendőrkapitányság befejezte az ügy vizsgálatát.

Közfeladatot ellátó személy elleni erőszak, illetve testi sértés miatt folytatott nyomozást a Miskolci Rendőrkapitányság egy 25 éves helyi és egy 19 éves budapesti férfival szemben. Az fivérek 2023. május 2-án délután egy miskolci tömegközlekedési eszközön – a Széchenyi utcán – megtámadták és bántalmazták a munkájukat végző jegyellenőröket, majd távoztak. A testvérpár érvényes jegy, illetve bérlet nélkül utazott a villamoson - írja a police.hu.

Amint az a rendőrségi portálon olvasható, a nyomozók azonosították az elkövetőket, majd mindkét férfit gyanúsítottként hallgatták ki 2023. július végén. A Miskolci Rendőrkapitányság a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte, és az iratokat átadta az ügyészségnek.

A Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság felhívja a figyelmet, hogy aki hivatalos, illetve közfeladatot ellátó személyekkel szemben erőszakot követ el, azt a törvény kiemelten bünteti.

Ez is érdekelhet

Elkábította és kirabolta a társkeresőn megismert sértettet
BűnügyBelföldBorsod-Abaúj-Zemplén
Elrendelték a férfi letartóztatását.
börtöncella
Bántalmazták, kihasználták, megalázták cellatársukat
BűnügyBorsod-Abaúj-Zemplén
Ítéletet hozott a Sátoraljaújhelyi Járásbíróság annak a két vádlottnak az ügyében, akik agresszívan és aljas módon vegzálták cellatársukat.
tűz miskolc lakás tűzoltó
Bosszúból felgyújtotta albérletét a miskolci férfi
BűnügyMiskolc
Vádat emelt a Miskolci Járási Ügyészség közveszélyokozás bűntette miatt az ellen a férfi ellen, aki haragjában felgyújtotta a Miskolcon bérelt lakását, ezzel a társasház lakóinak életét és testi épségét is veszélybe sodorta.