Ugrás a tartalomra

Tizenöt ittas sofőr ellen fejezte be a nyomozást a Miskolci Rendőrkapitányság

Létrehozva
A Miskolci Rendőrkapitányság befejezte annak a tizenöt sofőrnek az ügyét, akikkel szemben járművezetés ittas állapotban vétsége miatt folytattak eljárást.

A rendőrök a 2025. október 1-je előtti időszakban több közúti ellenőrzés során intézkedtek azokkal a járművezetőkkel szemben, akik a gyanú szerint alkoholt fogyasztottak a vezetés megkezdése előtt – közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.

A Miskolci Rendőrkapitányság a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte, majd az ügyek iratait vádemelési javaslattal továbbította az illetékes ügyészségnek.

A vármegyei rendőr-főkapitányság ismételten felhívta a közlekedők figyelmét: az ittas vagy bódult állapotban történő járművezetés nemcsak a saját, hanem mások életét és testi épségét is veszélyezteti.

Ez is érdekelhet

Szóváltást követően mellkason szúrta a sértettet
Bűnügy
A Miskolci Járásbíróság elrendelte annak a gyanúsítottnak a letartóztatását, aki a megalapozott gyanú szerint egy szóváltást követően mellkason szúrta a sértettet.
Idős, beteg férfit raboltak ki
BűnügyBorsod-Abaúj-Zemplén
A Miskolci Törvényszék másodfokú tanácsa enyhítette azoknak a vádlottaknak a büntetését, akik idős, beteg férfit raboltak ki.
Elpusztultak az anyakutya kicsinyei - a borsodi férfi kegyetlenkedésére vezetik vissza a hatóságok
BűnügyBorsod-Abaúj-Zemplén
A Kazincbarcikai Járási Ügyészség vádat emelt egy férfi ellen állatkínzás bűntette miatt, aki olyan mostoha körülmények között tartotta kutyáját, hogy az alultáplált anya eb kiskutyái elpusztultak.
Emberölés bűntettének kísérlete miatt 10 évet kapott
BűnügyBorsod-Abaúj-Zemplén
Ítéletet hozott a Miskolci Törvényszék annak a vádlottnak az ügyében, aki Felsőnyárádon egy idős nőt megszúrt.