Ugrás a tartalomra

Alpolgármesteri fogadóóra április másodikán

Létrehozva
Matiscsák Éva, Miskolc alpolgármestere lakossági fogadóórát tart április 2-án szerdán, 14 órától a Városháza alpolgármesteri tárgyalójában.
Kép
Matiscsák Éva alpolgármester. Fotó: Osztie Tibor

A fogadóórára összesen tíz sorszámot osztanak ki. 

Sorszámosztás: március 31-én hétfőn, 8 órától a Polgármesteri Hivatal Hunyadi János utcai főportáján.

 

 

 

Ez is érdekelhet

Útfelújítás az Avason
Aktuális közlekedési helyzet Miskolcon
Miskolc
A Pattantyús utca lezárása, az Avas főútjának felújítása, valamint számos városrészt érintő közterület-bontási és hibaelhárítási munkák miatt Miskolc több pontján kell forgalomkorlátozásokra és hosszabb menetidőre számítani.
Ideiglenes terelés és megállóhely-áthelyezés a 45-ös autóbuszvonalon
Miskolc
Építési munkálatok miatt időszakosan lezárják a Bogáncs utcai vasúti átjárót. Emiatt hétfőn, kedden és szerdán bizonos 45-ös autóbuszjáratok terelt útvonalon közlekednek.
Képgaléria
A Bartrók Béla Művelődési Ház belső tere
Urbex túra a Bartókban
MiskolcKultúra
A cikksorozatnak ebben a részében szó lesz arról, hogy mi köze a Bartóknak a Vasas Művelődési Házhoz, valamint miért jelent meg koksszal teli teherautó a ház mellett időről időre.
Simán nyert a diósgyőri kettő
MiskolcSport
Labdarúgás: hazai környezetben lejátszotta első tesztmérkőzését a piros-fehérek NB III-as csapata.