Ugrás a tartalomra

Átadták a megyei diáksport egyesület díjait

minap.hu
Utoljára módosítva
2019. december 10. kedd 10:05
A megyei közgyűlés dísztermében rendezték meg a napokban a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport ás Szabadidő Egyesület díjátadó ünnepségét.

38 éve adják át ebben a formában a megye diáksportjában kiemelkedő szerepet játszó oktatási intézményeknek, eredményes és jól tanuló diáksportolóknak és a kiemelkedő munkát végző testnevelőknek az egyesület által alapított díjakat.

Juhász Ákos képgalériája

Díjazottak:

Borsod-Abaúj-Zemplén Megye Legeredményesebb Diáksport Szervezete


I. Általános Iskolák kis létszámú iskolák
1. Borsodi Általános Iskola, Edelény
2. Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola, Bükkszentkereszt
3. Mezőnagymihályi Arany János Általános Iskola


II. Általános Iskola közepes létszámú iskolák
1. Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola, Miskolc
2. Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Miskolc
3. Újváros Téri Általános Iskola, Ózd


III. Általános Iskola nagy létszámú (500-799 fő) iskolák
1. Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola
2. Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Edelény
3. Miskolci Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola


IV. Általános Iskola nagy létszámú (800 fő feletti) iskolák kategóriája
1. Pollack Mihály Általános Iskola, Kazincbarcika
2. Mezőkövesdi Általános Iskola
3. Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola


V. középfokú oktatási intézmény 5-8 évfolyamos kategóriában
1. Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium, Miskolc
2. Miskolci Herman Ottó Gimnázium
3. Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc


VI. Középiskolák – nagy létszámú iskolák
1. Miskolci Herman Ottó Gimnázium
2. Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
3. Avasi Gimnázium


VII. Középiskolák – kis létszámú iskolák
1. Diósgyőri Gimnázium, Miskolc
2. Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
3. Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium, Sárospatak


„Jó tanuló, jó sportoló” díjak

I. Általános iskola kategóriában
Cseke Balázs
Keresztes Márk Adrián
Vincze Péter
Halmai Zsombor
Haraszin Linda
Kozma Laura Éva
Kozma Réka Anna
Földi Boglárka
Esztián Petra


II. Középiskola kategóriában
Csörgő Kristóf
Bacsa Fanni
Haraszin Gréta
Zákányi Panna
Németh Luca
Majtényi Hanna


II. Felsőfokú kategóriában
Tugyi Levente


A jók között a legjobbak
A Miskolc Városi Szabadidőközpont főbejáratánál elhelyezett márványtáblára az általános iskolások közül Haraszin Linda, a középiskolai díjazottak közül Bacsa Fanni, a felsőfokú tanintézet tanulói közül Tugyi Levente neve kerül fel.

A Megyei Diáksport és Szabadidő Egyesület „Borsod-Abaúj-Zemplén Megye Diáksportjáért” emlékplakettet adományozott:

1. Oláh Zsoltnénak, a Kazincbarcika Pollack Mihály Általános Iskola Dózsa György Tagiskola testnevelő tanárának
2. Homródi Zsoltnak, a Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola testnevelő tanárának
3. Tiszolczki Lászlónak, a mezőkeresztesi Kossuth Lajos Általános Iskla testnevelő tanárának
4. Daragó Lászlónénak, a Megyei Diáksport és Szabadidő Egyesület alelnökének
5. A Miskolci Herman Ottó Gimnázium Iskolavezetésének és testnevelési munkaközösségének.

Programok

-
-