Az eddigieknél is szigorúbb eljárásrendet dolgoz ki az önkormányzat az idősotthonokban dolgozók részére. Az intézkedési terv elkészítésébe több egészségügyi szakembert is bevon a város, hogy a leginkább veszélyeztetett korosztályt megóvhassa a koronavírustól – közölte a miskolci polgármesteri hivatal sajtóosztálya.
Emlékeztetnek: a MESZEGYI munkatársai már eddig is kesztyűben, maszkban, fertőtlenítőszerek folyamatos használatával látták el feladataikat, kiemelten szem előtt tartva az idősek biztonságát. Az új, még szigorúbb eljárásrend kidolgozása azonban még az eddigieknél is nagyobb hangsúlyt fektet majd a fertőtlenítésre, az esetleges vírusfertőzések megelőzésére.
– A város vezetésének minden egyes miskolci polgár fontos, de a jelenlegi helyzetben a legveszélyeztetettebbnek számító idősek biztonságára még az eddigieknél is nagyobb hangsúlyt igyekszik fektetni – zárul a közlemény.
Az eddigieknél is szigorúbb intézkedési terv készül az idősek védelmében
Létrehozva
Az intézkedési terv elkészítésébe több egészségügyi szakembert is bevon a város.
Ez is érdekelhet
Erre számítsunk az MVK-nál a régiségvásár alatt
Március 1-jén, vasárnap 07:00 és 15:00 óra között a régiségvásár, valamint karbantartási munkálatok miatt vágányzár lesz a Tiszai pályaudvar és az Újgyőri főtér között.
Ütemezett vízvezeték-rekonstrukcióval folytatódik Miskolc legjelentősebb útfelújítási projektje
Munkálatok kezdődnek a 3-as számú főúton március 4-én, szerdán, 9 órától.
Hétvégén sem érdemes rutinból vezetni a városban
A Miskolci Városgazda munkatársai a város több pontján közterületi munkálatokat végeztek a héten.
Tavaszi idővel búcsúzik a naptári tél
Titkon valahogy így képzeltük az évszakváltást.