Az utolsó negyed jó játéka kevés volt a győzelemhez

Kujan István
2020. augusztus 06. csütörtök 21:14
A Magyar Kupa harmadik fordulójában végig vezetett a Szolnok az MVLC ellen.

A legjobb 8 között játszhat a miskolci férfi vízilabdacsapat a BENU Magyar Kupában. Három mérkőzés vár Kis István tanítványaira. Csütörtökön a Szolnok ellen játszottak a Margitszigeten. Az ellenfél végig vezetett, a harmadik negyedben egy 7-3-as részeredménnyel el is döntötte a mérkőzést. A miskolciaknak egy győztes negyedik negyeddel sikerült kozmetikázni az eredményen. Folytatás szombaton a Ferencáros és az OSC ellen.

A sorozat első és második körös csoportmérkőzései után alakult ki a felső- (I. csoport) és az alsóház (II. csoport). A korábbi csoportelsők ide magukkal hozták a másodikok elleni eredményüket, így a Szolnok, az OSC, az FTC és a Vasas 3-3 ponttal kezdi ezt a szakaszt. A csoportelsők nem játszanak azzal a másodikkal, amellyel egy csoportban voltak. Ebben a körben már nincs döntetlen, a csoport végső sorrendje után a jövő hét végén az elődöntőkre, helyosztókra kerül sor.