A Miskolc Televízión havonta jelentkező portrémagazin a Köztünk élnek. A műsor kiemelt figyelemmel a miskolci értékekre fókuszál, ám nem az épített vagy természeti környezetet, netán a város attrakcióit, programjait állítja középpontba. Emberközpontú - a Miskolc iránt elkötelezett embert mutatja be, aki meghatározót alkot vagy olyan értéket képvisel, ami példaértékű.
Bányától a csillagokig tart az utazás
Létrehozva
A híres-neves Cheops-műhold még keresi-kutatja az exobolygókat az űrben, a miskolci radiátor óvja, védi, idelent pedig a show folytatódik. Bemutatjuk, hogyan éli az "egyszerű" hétköznapokat egy mérnök, aki menne a végtelenbe, és tovább.
Ez is érdekelhet
Folytatódik Miskolcon az útfelújítási program
Mutatjuk hétfő reggel mely helyszíneken érdemes óvatosabban közlekedni a Miskolci Városgazda munkálatai miatt.
Diósgyőri vereség Tarpán
A DVTK II F4R csapata idegenbeli bajnokit játszott. A Tarpa SC vendége volt a DVTK II F4R együttese.
Új időszak kezdődik: változik a miskolci menetrend hétfőtől
Május 18-tól vizsgaidőszaki menetrend szerint közlekednek egyes járatok.
Tóth Anna Tokióban is a legjobbak között
A botswanai váltó világbajnokság után ezúttal egyéniben, fő számában állt rajthoz Japán fővárosában Tóth Anna, a DVTK magyar bajnok gátfutója.