Ugrás a tartalomra

Bővül a 3-as és 280-as autóbuszok menetrendje

Létrehozva
Figyelembe véve az utazási igényeket: július 4-én, hétfőtől bővül a 3-as autóbuszjáratok munkanapi menetrendje az alábbi egy-egy új indulási időponttal – adta hírül a közlekedési vállalat. 

Az MVK Zrt. közleménye szerint az alábbi időpontokban indul többletjárat:

Búza tér végállomásról: 04:08

Szirma végállomásról: 04:30

Ugyancsak felhívja a cég a figyelmet a 280-as autóbuszjáratok esetében történő változásokra.

Mint arra kitérnek, a Tampere városrészről induló valamennyi 280-as autóbuszjárat, július 4-én hétfőtől megáll az alábbi megállókban is:

- Vasúti felüljáró;

- Petneházy utca;

- Lévay József utca;

- Vörösmarty városrész.

Ez is érdekelhet

Képgaléria
Holokauszt Mártír megemlékezés az Avasi Zsidó Temetőben
Az áldozatokra emlékeztek az Avasi Zsidó Temetőben
MiskolcKultúraEgyház
Holokauszt-megemlékezést tartottak az Avasi Zsidó Temetőben, ahol a miskolci és környékbeli zsidó közösségek deportált áldozatai előtt tisztelegtek. Miskolcról és térségéből 1944 júniusában több mint 15 400 zsidó honfitársat hurcoltak Auschwitzba, közülük mintegy 14 ezren nem tértek haza.
Újabb történelmi érdekességek Miskolcról
Miskolc
Folytatódik sorozatunk: Reiman Zoltánnak, a Szemelvények Miskolc város történetéből blog szerkesztőjének az írását közöljük, helytörtéteni érdekességekkel.
Szentháromság a Vasgyárban
Miskolc
Hogy mi miatt és mikor épültek templomok a Vasgyárban, az kiderül Nagy Attila helytörténész, a Mit Miskolc Adhatott Blog szerkesztőjének az írásából.
A jogász válaszol – devizahiteles ügyek új szabályai
Miskolc
Az Országgyűlés 2026. június 8-án elfogadta azt a jogszabályt, ami jelentős fordulatot hoz mind a devizahiteles ügyekhez kapcsolódó perekben, mind a végrehajtási eljárásokban. A jogszabály célja, hogy átmeneti védelmet biztosítson az érintett adósok számára, és egységesen kezelje a korábban tömegesen keletkezett ügyeket.