DVTK vereség Franciaországban

2024. február 29. csütörtök 10:32
Az Euroliga negyeddöntőjének második mérkőzésén a francia bajnokság éllovasához látogatott a DVTK HUN-Therm.
Fotó: dvtk.eu

Az együttes összesítésben 1:0-ás előnye tudatában, magabiztosan kezdte a mérkőzést. A második negyedben azonban sebességet váltott a hazai csapat, és ledolgozta az első negyedben összeszedett 13 pontos hátrányát. A második félidőben rengeteg hibával játszott mind a két csapat, a hazaiaknak azonban egy picit több szerencséjük volt, így 63-59-re megnyerték a második mérkőzést, így a Final Fourba jutásról március 6-án, Diósgyőrben fognak dönteni a felek – olvasható a dvtk.eu-n

Női Kosárlabda Euroliga, negyeddöntő, 2. mérkőzés: Villeneuve d’Ascq LM - DVTK HUN-Therm 63-59 (8-21, 25-13, 17-12, 13-13)

Villeneuve d’Ascq, Palacium, 3000 néző. Játékvezetők: Özlem Yalman (török), Petr Hrusa (cseh), Arnau Padros (spanyol).
Lille: Zellous 3, Burke 18/9, Salaun 24/9, Smalls, Diaby 13. Csere: Heriaud 4/3, Lisowa Mbaka 1, Mununga, Gueye. Vezetőedző: Rachid Meziane.
DVTK: Aho N. 6/6, Charles 8/3, Lelik 13/3, Jovanović 7, Grigalauskytė 2. Csere: Garbin 16/12, Tadić 2, Kányási 5/3, Tenyér. Vezetőedző: Völgyi Péter.

A részletes tudósítást a dvtk.eu weboldalon olvashatják.