Ugrás a tartalomra

Erre nincs égetően szüksége senkinek!

Létrehozva
A kerti hulladék és az avar égetését tavaly szeptemberben betiltották Miskolcon. A miskolci Ökomenedzser Iroda kampányában újból felhívja erre a lakosság figyelmét.
Kép

 Égetés helyett érdemes összegyűjteni a kerti javakat, és nevüknek megfelelően hasznos anyagként kezelni, nem pedig hulladékként! Ebben nyújt segítséget a fentebb már említett Ökomenedzser Iroda komposztálási programja, amelynek keretében a hungairy@miskolc.hu e-mail címen és a ZöMi – Zöld Miskolc Facebook-oldalon keresztül 2021-ben is van lehetőség ingyenes komposztládára és tanácsadásra történő regisztrációra.

A LIFE IP HUNGAIRY (LIFE17 IPE/HU/000017) projekt az Európai Unió LIFE programjának támogatásával valósul meg. Célja a levegőminőség javítása 10 magyarországi városban, így Miskolcon is.

Kép

Ez is érdekelhet

Jól tologatták a figurákat a gyorson
MiskolcSport
Sakk: korcsoportos magyar egyéni rapid bajnokság, Miskolc, Rendvédelmi Technikum, 350 induló.
Az Egyesült Államok más „tészta”
MiskolcSportVilág
Jégkorong: férfi elit világbajnokság, Svájc.
Repked a dzsúdó miskolci nagykövete
MiskolcSportVilág
A zöld-fehérek kiválósága begyújtotta a „rakétáit”, megállás nélkül gyakorol, utazik és versenyez.
Nyílt nap és jótékonysági fotózás az Állategészségügyi Telepen
Állati Jó Gyereknap a Miskolci Állategészségügyi Telepen
MiskolcSzabadidőKörnyezet
Ilyen még nem volt! A telep következő nyílt napját szombaton a gyermeknap jegyében tartja meg.