Hétfőn sokfelé számíthatunk esőre, a Dunántúlon és a hegyekben többfelé havas esőre, havazásra, valamint kezdetben néhol ónos eső nem kizárt. Nyugaton, északnyugaton, és helyenként északkeleten élénk, erős lesz az északi, északnyugati szél. A minimumok -2 és +2 fok között alakulnak, napközben pedig 1-7 fokot mérhetünk - tudtuk meg az idokep.hu-ról.
A pmmonitoring.hu reggeli adatai szerint Miskolc teljes területén jó a levegő.
Esővel, havas esővel indul a hét
Létrehozva
Főként délutántól számolhatunk csapadékkal. Akár vegyes halmazállapotban is.
Ez is érdekelhet
Jason Pineo is a Maciknál marad
A DVTK Jegesmedvék meghosszabbította a támadó szerződését.
Újra kivirágzott a népművészet
Megnyitották a XXII. Virágzó Népművészet 2026 kiállítást a Diósgyőri Népi Kézműves Alkotóházban. Az országos pályázatra idén közel 400 alkotás érkezett, amelyekből csaknem 100 népi iparművész munkáiból rendeztek kiállítást.
Nyáron is várja a gyerekeket a Mesebirodalom
A II. Rákóczi Ferenc Könyvtár Központi Könyvtára a nyári szünet első két hónapjában sem feledkezik meg a legkisebb olvasóiról.
Újabb részleteket osztott meg Miskolc polgármestere a TISZA-kormánnyal való egyeztetéséről
Van néhány ügy, amiről nem elég egyszer beszélni. A háziorvosi és gyermekorvosi ellátás helyzete ilyen - fogalmazott közösségi oldalán Tóth-Szántai József polgármester.