Hollósy András alpolgármester lakossági fogadóórát tart január 29-én, szerdán 14 órától a városháza alpolgármesteri tárgyalójában. Sorszámosztás január 27-én, hétfőn 8:00-tól a polgármesteri hivatal Hunyadi János utcai főportáján. A fogadóórára 20 sorszámot osztanak ki.
Fogadóórát tart Hollósy András
Létrehozva
A január 29-ei eseményre húsz sorszámot osztanak ki.
Ez is érdekelhet
Tűzön-vízen át – Miskolctapolca története (3. rész)
A gondolat, hogy a miskolctapolcai barlangrendszerből fürdő szülessen, az 1920-as évek végén már nem tűnt puszta álomnak.
Horgászversennyel és medertisztítással folytatódott az ötödik Szinva Örökség Napok
Horgászversennyel és közösségi medertisztítással folytatódott szombaton az V. Szinva Örökség Napok programsorozata.
Nagy játszótérré változott Miskolc
Családi programokkal, koncertekkel, játékokkal és kézműves foglalkozásokkal indult el szombaton a kétnapos miskolci fesztivál. A programok három helyszínen, a Művészetek Házában, az Avasi kilátónál és a Csengey-kertben várták a gyerekeket és a felnőtteket.
Ömlik a víz a csőből: vízszivárgás miatt bontották fel a betont Miskolcon
Váratlan vízszivárgás történt Miskolcon. A Vologda utcában, a Gofrizz üzlet előtt a teraszt és a járdát is teljesen fel kellett bontani, miután meghibásodás történt a vízvezetéknél.