Ugrás a tartalomra

Folyamatosan korrigálják a rendkívüli menetrendet

Létrehozva
Az MVK minden beérkezett észrevételt kivizsgál, az eddigiek értelmében már keddtől több változás is életbe lépett.

Tizenhat e-mail és huszonöt-harminc telefonhívás érkezett eddig az MVK Zrt. április 6-tól bevezetett rendkívüli menetrendjével kapcsolatban - írja kedd délutáni közleményében a miskolci polgármesteri hivatal sajtóosztálya.

A közlekedési vállalat hangsúlyota, rugalmasan reagáltak a kérésekre, így keddtől a 7-es és 53-as vonalon is dupla autóbusz indít műszakváltáskor: a Majális-parkból 05:00-kor induló autóbusszal együtt, de csak Felső-Majláthtól 05:04-kor rásegítő 53-as autóbusz indul, illetve dupla 7-es autóbusz indult keddtől a Búza térről 05:05-kor és 05:40-kor, illetve visszafelé Felsőzsolcáról 05:25-kor és 06:00-kor. Szerdától pedig az 1-es villamos esetében indít rásegítő járatokat az MVK.
 

Ez is érdekelhet

Szigetelik az Avalon társasház homlokzatát
Toronydarut bontanak, forgalomkorlátozás lesz a belvárosban
Miskolc
Fokozott figyelmet és türelmet kérnek az autósoktól.
A miskolci kórházat is érinti a most bejelentett kormányzati intézkedés
MiskolcBelföldEgészség
Megújulnak a korházi hűtési rendszerek.
Bejárás a Barlangfürdőben
„A Barlangfürdő tragédiája nem a tűzzel kezdődött” – reagált a felújítást ért kritikákra Miskolc polgármestere
MiskolcSzabadidő
Felelőtlen hangulatkeltést tapasztal Tóth-Szántai József a Miskolctapolca Barlangfürdő éppen tartó felújítása ügyében, egyúttal sorra veszi csütörtöki posztjában, mi minden maradt el a fürdő üzemeltetése során az elmúlt években.