A jövőben Diósgyőri Lovag és Diós György vitéz együtt várja a szurkolókat a DVTK Stadionban, ahol Diósgyőri Lovag közvetlenül a kezdőrúgást megelőzően kezében zászlóval vagy karddal vágtázik a Napos oldal előtt, Diós György kabalafigura pedig a mérkőzések előtt és alatt várja – elsősorban – a fiatalokat egy kézfogásra vagy akár egy közös fotóra.
A stadionon kívül a DVTK Arénában is rendszeresen feltűnik majd Diós György, valamint terveink szerint a jövőben megtaláljuk az alkalmakat, amikor közelebb tudjuk vinni a gyerekekhez a diósgyőri életérzést, és a meccsnapon kívül is összefuthatnak a kabalával.
Fontos szerepet kap Diós György a DVTK új kabalafigurája
Létrehozva
A Mezőkövesd elleni győztes mérkőzésen mutatkozott be a DVTK új kabalafigurája, aki a szurkolók döntése értelmében a Diós György nevet kapta. Szerepe, hogy emlékezetesebbé tegye a diósgyőri meccseket.
Ez is érdekelhet
Felcsaptak a lángok a DVTK stadionnál szombaton
Tűz keletkezett a DVTK stadion közelében szombat délután.
Egy gödör is elég lehet: súlyos sérülésekkel végződhetnek az elektromosroller-balesetek
Nem kell 100 kilométer/órával száguldani ahhoz, hogy komoly baj történjen egy elektromos rollerrel.
Jön a II. JátszóTÉR Fesztivál Miskolcon
Augusztus utolsó hétvégéjén a gyerekeket és a családokat várják egy fantasztikus fesztiválra Miskolcon.
Ki legyen augusztus hónap állata? Három különleges jelölt közül lehet választani
A Miskolci Állatkert ismét arra kéri követőit, hogy szavazzanak kedvencükre, és döntsék el, ki legyen augusztus hónap állata.