A vlv.hu szakportál beszámolója szerint a 33 éves center a francia Strasbourg együttesénél folytatja pályafutását.
"Nagy megtiszteltetés volt számomra nyolc évet játszani Magyarországon. Ez az ország mindig is vízilabda-nagyhatalom volt. Nagyon büszke vagyok arra, hogy itt játszhattam, főleg úgy, hogy csak tizenhét évesen kezdtem el a sportágat" - nyilatkozta Misic, aki hazája válogatottjával 2018-ban világligát is nyert a Duna Arénában a magyarok ellen, a finálénak ő volt a legértékesebb játékosa.
Franciaországban folytatja az MVLC vízilabdázója
Létrehozva
Nyolc év után távozik Magyarországról Sasa Misic, világbajnoki ezüstérmes montenegrói vízilabdázó, aki a Ferencvárosban, a Debrecenben, legutóbb pedig a Miskolc csapatában szerepelt.
Ez is érdekelhet
Mirko Dujmic is a Maciknál marad
A szerb nemzetiségű csatár a 2026/2027-es szezonban is a DVTK Jegesmedvék Erste ligás csapatában szerepel majd.
Nicole Enabosi Diósgyőrben folytatja pályafutását
Amerikai-nigériai játékost igazolt a DVTK HunTherm NB I-es női kosárlabda-csapatába.