Átmenetileg lezárják az Aradi és Barlang utca kereszteződését július 22. és 24. között, mert a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft. a kereszteződésben található vízelvezető keresztrácsot javítja majd - tájékoztatta szerkesztőségünket a városháza sajtó osztálya. A lezárás idején kerülni és megközelíteni a Váradi utca irányból lehet.
A Városgazda arra kéri a közlekedőket, hogy a munkavégzés helyszínét fokozott figyelemmel közelítsék meg és tartsák be a sebességkorlátozásokat.
Ideiglenesen lezárják az Aradi és Barlang utca kereszteződését
Létrehozva
A kereszteződést július 22. és 24. között zárják le.
Ez is érdekelhet
Drezdában is ezüstös lett Tóth Anna
Atlétika: kitett magáért a diósgyőri sportoló a németországi nemzetközi versenyen.
A kétszeres olimpikon Géra Imrét Abaújszántón helyezték örök nyugalomra
Szülőhelyén, Abaújszántón 2026. május 29-én, szűk családi körben helyezték örök nyugalomba a 2026. május 20-án, miskolci otthonában, életének 80. évében elhunyt Géra Imrét, a 1960-as 1970-es évek országúti kerékpársportjának itthon és külföldön egyaránt elismert, tisztelt, szeretett és nagyra becsült kiválóságát, kétszeres olimpikonját.
Játék nélkül nyertek
Labdarúgás: Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei női kispályás, csökkentett pályaméretű bajnokság.