Ugrás a tartalomra

Közel 700 ezer forint értékben lopott szerszámokat

Létrehozva
A rendőrök elfogták a betörőt és visszajuttatták a nagy értékű szerszámkészletet jogos, sárospataki tulajdonosának.
Kép
Fotók: vármegyei rendőr-főkapitányság Facebook

Egy férfi felújítás alatt álló ingatlanba tört be éjszaka Sárospatakon. A tettes a kerítést leszerelte, majd az udvaron keresztül hozzáfért a ház bejárati ajtajához, amit kifeszített. A betörő több értékes kézi szerszámot, köztük kisebb és nagyobb ütvefúrót, fúró szárakat, valamint csiszoló gépet lopott el, melyek összértéke 677 ezer forint. A tulajdonos reggel értesült az esetről, amikor ismerőse jelezte neki, hogy az ingatlan bejárati ajtaja nyitva van - adta hírül közösségi oldalán a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság. 

lopott szerszámok

A nyomok és a kamerafelvételek alapján a rendőrök beazonosították és Vajdácskán elfogták a gyanúsítottat, aki beismerte a bűncselekményt. A lopott szerszámokat egy elhagyatott ingatlanban találták meg, és hiánytalanul visszajuttatták a tulajdonosnak - tudatták. 

(Külső borítóképünk illusztráció)
 

 

Ez is érdekelhet

Kapával támadt rendőrökre – szabadságvesztésre ítélte a törvényszék
BűnügyBorsod-Abaúj-Zemplén
Ítéletet hozott a Miskolci Törvényszék annak a férfinak az ügyében, aki egy kapával rendőrökre támadt Sajószentpéteren, majd előállítását követően megütötte az egyik hivatalos személyt.
Nagymamája zaklatta fiú unokáját
BűnügyBorsod-Abaúj-Zemplén
Vádat emelt egy nő ellen minősített szexuális erőszak bűntette miatt a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Főügyészség, aki saját fiú unokája sérelmére követett el szexuális erőszakot.
súlyosan bántalmazta a kutyát. Fotó: ChatGPT
Brutális állatkínzás: súlyosan bántalmazta kutyáját egy mezőcsáti férfi
BűnügyBorsod-Abaúj-Zemplén
Az állat olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínre hívott állatorvos kénytelen volt elaltatni.
Sorra buknak le a sofőrök Borsodban
BűnügyMiskolcBorsod-Abaúj-Zemplén
A Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság munkatársai kilenc olyan sofőrt szűrtek ki a forgalomból, akik súlyos balesetet is okozhattak volna.