Ugrás a tartalomra

Megújul a Láditelepi út ivóvízvezetéke

Létrehozva
Március 24. és július 30. között a Láditelepi út teljes szakaszán ivóvízvezeték rekonstrukciós munkát végez a MIVÍZ Kft.
Kép
Lajtos kocsikra a munkálatok vége felé lehet számítani. Fotó: Juhász Ákos

A Láditelepi úton ivóvízvezeték rekonstrukciós munkákba kezd március 24-én, hétfőn a MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft - számolt be közösségi oldalán videóban Bajusz Gábor önkormányzati képviselő.

Az út teljes szakaszán végzett munkálatok a tervek szerint július 30-án fejeződnek be. A kivitelező megbízott vállalkozó a DHJ Építő Kft. A nyomvonal érinteni fogja a Láditelepi út mellett lévő parkolót is - adja hírül közösségi oldalán a MIVÍZ Kft. 

A munkálatok az északi szakaszon kezdődnek, előrelátható, tervezett ivóvíz szolgáltatási szünetek csak az utolsó munkafázisban, júliusban várhatók. A kivitelező a tervezett ivóvíz szolgáltatási szünetekről a lakosságot 72 órával előtte, a Láditelepi út mellett lévő parkoló érintettségéről egy-két nappal korábban értesíti - tájékoztatnak. 

ivóvízvezeték javítás
A ivóvízvezeték rekonsrukciójával érintett szakasz a Láditelepi úton. Forrás: MIVÍZ Facebook

A MIVÍZ a munkát végző gépek és szakemberek miatt kéri az arra közlekedők fokozott figyelemét! A munkálatok porral és zajjal, tervezett ivóvízszolgáltatási szünetekkel járhatnak, ezért a MIVÍZ kéri az érintett lakosság megértését és türelmét - teszik hozzá. 

A lakossági észrevételekkel az alábbi elérhetőségeken lehet keresni a MIVÍZ munkatársait: 
Kivitelező részéről: Molnár László építésvezető DHJ Építő Kft. 06/30/846-4672, Orosz Norbert építésvezető DHJ Építő Kft. 06/30/261-9427, valamint a MIVÍZ Kft. Diszpécser Szolgálat telefonszáma: 06/46/519-339 (24 órás ügyelet).

 

Ez is érdekelhet

Képgaléria
Baráthegyi Focikupa
Baráthegyi Focikupa a barátságosság jegyében
MiskolcSport
Fogyatékossággal élő sportolókból álló csapatok, valamint a Grund, a DVTK Ultras és a Szimbiózis Alapítvány munkatársainak csapata lépett pályára szerdán a Baráthegyi Majorság futballpályáján.
Továbbra is a világ élvonalában a MiReHu: újabb díjjal ismerték el munkájukat
MiskolcKörnyezet
Újabb rangos nemzetközi elismeréssel gazdagodott a MiReHu Nonprofit Kft.: a Társaság az International Solid Waste Association (ISWA) 2026. évi videós díjának 3. helyezését szerezte meg.
Képgaléria
Bartók Béla Művelődési Ház_Mocsári László
Hírességek léptek fel itt
Miskolc
Urbex túrát tartottunk a miskolci Bartók Béla Művelődési Házban. Ágotai József, a házat működtető egyesület elnöke mesélt arról, hogy milyen fellépő művészek fordultak meg itt.
törölköző széf
A törölköző széf ideje lejárt! Hogyan védjük meg értékeinket a standon?
MiskolcBorsod-Abaúj-ZemplénBűnügy
A törölköző nem védi meg az értékeinket. Mire figyeljünk fürdőzéskor?