"Bár a miénk is szép, de Ózdnak Gucci jutott.? Pár napja lelkes önkéntesek feldíszítettek egy ózdi és egy miskolci buszmegállót is" - számolt be facebook oldalán Miskolc polgármestere, Veres Pál. A poszt alatt még a véleményünket is elmondhatjuk a színesbe borult buszmegállóról egy-egy emojival.
Miskolcon is hozta a formáját az MKKP
Létrehozva
Hibrid állatokkal kutyapártosította a Magyar Kétfarkú Kutya Párt miskolci szervezete a közelmúltban a Szent Anna temetőnél található buszmegállót. A megállódekorálás rendkívül látványosra sikerült, no de azért mégsem egy Gucci. Bezzeg az ózdiaknak az jutott!
Ez is érdekelhet
Párakapuk és vízosztás – segítség a hőségben
Párakapukat állítottak fel és több helyen osztanak vizet Miskolcon.
Érthetetlen okokból kerítésbe rohant a kombijával a Szentpéteri kapuban
Valamit nagyon elnézett a sofőr, vagy a hőség az oka?
A rendkívüli hőség miatt korábban indulnak a hulladékgyűjtő járatok
Már reggel 5 órakor megkezdik a munkát.