Ugrás a tartalomra

Miskolcon is hozta a formáját az MKKP

Létrehozva
Hibrid állatokkal kutyapártosította a Magyar Kétfarkú Kutya Párt miskolci szervezete a közelmúltban a Szent Anna temetőnél található buszmegállót. A megállódekorálás rendkívül látványosra sikerült, no de azért mégsem egy Gucci. Bezzeg az ózdiaknak az jutott!
Kép

"Bár a miénk is szép, de Ózdnak Gucci jutott.? Pár napja lelkes önkéntesek feldíszítettek egy ózdi és egy miskolci buszmegállót is" - számolt be facebook oldalán Miskolc polgármestere, Veres Pál. A poszt alatt még a véleményünket is elmondhatjuk a színesbe borult buszmegállóról egy-egy emojival. 

Ez is érdekelhet

Képgaléria
Hajlék Szociális Otthon kibővített részlegének felavatása
Új esély hajléktalan nőknek – 17 férőhellyel bővült a miskolci Hajlék
Miskolc
Újabb 17 férőhellyel bővül a Magyar Vöröskereszt által működtetett Hajlék Szociális Otthon, amely kifejezetten idős, hajléktalan emberek tartós bentlakásos ellátását és gondozását biztosítja a Baross Gábor úti épületegyüttesben. A szociális, család- és idősügyi államtitkár hangsúlyozta: fontos kihangosítani a női hajléktalanság problémáját is.
Nehezen nyertek a piros-fehérek
MiskolcSport
Labdarúgás: vármegyei I. osztályú csapat otthonában játszott tesztmeccset az NB II-es Diósgyőr.
Gáspár Sándor életműdíjban részesül a 22. CineFesten
MiskolcKultúra
Az Európai Mozi Nagykövete díjazottjai, az Oscar-díjas Danis Tanović és az Oscar-díjas Kevin Macdonald, a fesztivál Életműdíját átvevő Gáspár Sándor mellett a világ minden tájáról érkeznek vendégek Miskolcra, a 22. CineFestre.