Ugrás a tartalomra

Napos, fátyolfelhős, de hűvös időt hoz a hétfő

Létrehozva
Csapadék nem várható a hőmérő higanyszála pedig a reggeli mínuszok után napközben 3 fokig kúszhat fel.
Kép
Fotó: Osztie Tibor

A HungaroMet Nonprodit Zrt előrejelzése szerint hétfőn a dunántúl nyugati felén, kétharmadán erősen felhős vagy borult lesz az ég. Keletebbre viszont fátyolfelhős, napos időre számíthatunk, de napközben arrafelé egyre nagyobb területen kiderül az ég. Csapadék általában nem lesz, azonban a nyugati, délnyugati határ közelében néhol szitálás, kisebb eső, estétől gyenge vegyes halmazállapotú csapadék nem kizárt. A délkeleti szél döntően gyenge vagy mérsékelt marad, csak néhol lehet olykor élénk széllökés. A legmagasabb nappali hőmérséklet 3 és 9 fok között alakul. Késő estére -5 és +3 fok közé hűl le a levegő.

Változó hétfő reggel a levegő minősége a pmmonitoring.hu jelzése szerint. A keleti és északi városrészekben szennyezett és erőseny szennyezett, délen és a város középső részén szennyezett és elfogadható, nyugat, azaz a Bükk felé haladva pedig folyamatosan javul és a felhők felett, ahol mindig süt a nap, még kiváló értékeket is láthatunk. 

 

 

 

Ez is érdekelhet

Irodalmi és zenei piknik várta a hejőcsabaiakat a Bárczay-kúriánál
MiskolcKultúraSzabadidőBulvár
Zenével, versekkel, közösségi programokkal és helytörténeti beszélgetésekkel várták az érdeklődőket szombaton a hejőcsabai Bárczay-kúria parkjában megrendezett Irodalmi és zenei pikniken.
Képgaléria
25 éves a Miskolci Máltai Játszótér-Játszóház
A Máltai játszótér negyedévszázados jubileumát ünnepelték
MiskolcSzabadidőBulvár
A születésnap egyben gyermeknap is volt, sok-sok játékkal, érdekes programmal fűszerezve.
Nincs olyan diósgyőri, aki indulhatna
MiskolcSport
Július 16-19 között az olaszországi Rietiben rendezik az U18-as atléták Európa-bajnokságát.