Ugrás a tartalomra

A szezonvéget is remekül zárta a Miskolcz-Revital TSE

Kujan István
Utoljára módosítva
2019. július 05. péntek 12:00
Versenytáncosaink és művészeti iskolás csoportjaink (Premier AMI, Herman Ottó AMI) is újabb sikeres éven vannak túl – nyilatkozta a Süttő Roland-Tombácz Anikó páros.

Mint arról már előző cikkeinkben beszámoltunk, táncosaik nemcsak sportegyesületi, de már művészeti iskolai szinten is komoly képzésben részesülnek.

Az évek előrehaladtával balett-, erő- és állóképesség-fejlesztéssel, jazztréninggel, és koreográfiai ismeretekkel egészül ki oktatásuk.

A nyári táborokban sportpszichológus, drámatanár és jógaoktató segíti még munkájukat.

– Hiszünk abban, hogy csak a minőségi, összetett képzésnek és fejlesztésnek van hosszútávon és minden szinten eredménye – fogalmazott Süttő Roland és Tombácz Anikó.

A kupák érmek és értékes helyezések megszerzése mellett rengeteget fejlődött táncosaik testtudata, koordinációja, felelősségérzete és közösségtudata is – nyilatkozták az oktatók (Süttő Roland, Tombácz Anikó, Baráth Péter), akik szeptemberben ismét felvételt hirdetnek újonnan induló általános iskolás csoportjaikba.

A táncosok és trénerek köszönnek minden segítséget a TS Hungaria Kft.-nek és az Új Nemzedék Központnak.

Eredmények a teljesség igénye nélkül:

Miskolcz-Revital TSE

Flekács László-Rákosi Zsófia: U21 Latin Magyar Bajnokság - Nyíradony: 18/10. hely
Kosice Open - Felnőtt A latin: 9/6. hely

Maczkó Márk-Csorba Viktória: U21 Latin Magyar Bajnokság - Nyíradony: 18/13. hely
Szőke Tisza WDSF Youth Open Latin: 21/14. hely

Szabó Ábel - Mátyus Maja (Valcer-Miskolcz Revital vegyespáros)
Szőke Tisza WDSF International Open Latin: 32/9. hely
Rising Star Latin: 21/4. hely

Havas Márk-Juhász Jázmin:
Universe Kupa - Debrecen: Havas Márk-Juhász Jázmin junior II C latin: 3/1. hely
ifjúsági C latin: 4/1. hely
Kosice Open junior II D standard: 15/3. hely

Szarka Ágoston-Bajáky Zsanna: Liget Kupa - Nyíradony - junior II C latin: 7/2. hely
Hatvan Kupa - junior II C latin: 7/2. hely

Pető Szőllőssi Dominik-Pető Szőllőssi Mirtill:
Losonc junior II C latin: 15/5. hely
Kosice Open - junior II C latin: 15/7. hely

Futó Flórián-Polák Panna: 
Universe Kupa - Debrecen felnőtt D latin: 6/1. hely
Eperjes - felnőtt D latin: 11/2. hely

Lukács Levente Bence-Lukács Lara Dorka:
Kosice Open - junior II D latin: 17/3. hely
Losonc - junior II D latin: 17/5. hely

Apró Marcell-Farkas Gréta:
Liget Kupa - Nyíradony junior I E standard: 4/2. hely
junior II E standard: 3/2. hely

Farkas Péter - Nagy Szonja 
Kosice Open - felnótt D latin: 16/6. hely

Futó Ábel-Szabó Csenge 
Művészeti iskolás verseny - Sátoraljaújhely junior haladó latin: 7/1. hely

Maginecz Adél 
DanceNet Kupa - Budapest junior szóló középhaladó latin: 7/1. hely
Egytánc Jive: 8/1. hely

Szabó Csenge (idősebbik) junior haladó latin: 4. hely

Molnár Vivien-Koleszár Liliána:
Dancenet Kupa - junior kezdő duó latin: 3/2. hely
junior egytanc rumba: 2/1. hely

Premier Ami 

Szeged-Napfény Társastánc Fesztivál 
Junior II csoport: arany minősítés 
Junior I csoport: arany minősítés 
Gyermek II csoport: arany minősítés 

Bársony Cipellők összművészeti táncverseny 
Gyermek I csoport: 2/1. hely

Alsózsolcai Herman Ottó AMI

Bársony Cipellők összművészeti táncverseny
Haladó társastánc csoport: 7/1. hely.

További hírek

Olvasnivaló

Programok

-
Művészetek Háza