Ugrás a tartalomra

Újra kinyitnak a Miskolci Kulturális Központ tagintézményei

Létrehozva
Három művelődési és egy közösségi házba tér vissza az élet.
Kép
Fotó: beatkorszak.blog.hu

Az ősszel meghozott kényszerű döntések alapján a téli hónapokban, a fűtési időszak alatt zárva tartott a Gárdonyi, a Görömbölyi és az Ady Művelődési Ház, illetve a Vasgyári Közösségi Ház - kezdődik a Miskolci Kulturális Központ közleménye. - A tavasz érkezésével azonban végre ismét megindul az élet ezen közösségi terekben: a Gárdonyi, a Görömbölyi és az Ady április 17-én nyitja meg újra kapuit, míg a Vasgyárban május 2. ez a dátum, innentől kezdve a házak minden korábbi szolgáltatása igénybe vehető. Ennek megfelelően az intézmények munkatársai már most várják mindazok jelentkezését, akik valamilyen programot szeretnének itt tartani - hívja fel a figyelmet az MKK.

Ez is érdekelhet

Képgaléria
Bartók Béla Művelődési Ház
Megnéztük Miskolc egyik régen bezárt épületét
MiskolcKultúraÉletmód
Az Újgyőri főtér – vagy ahogy régen hívták: a Marx tér – felé menet egy első emeleti könyvtárra lehet figyelmes az ember. Nemrég be is jutottunk az egykori Bartók Béla Művelődési Házba. Ötrészes cikksorozatunk első fejezetét olvashatják.
Szigorít a selyemréti strand: emelkednek a hétvégi jegyárak, több lesz a biztonsági ellenőrzés
MiskolcSzabadidő
Új, a vendégek biztonságát és a kulturált strandolást szolgáló intézkedéseket vezetett be a hétvégétől a Miskolci Fürdők Kft. a Selyemréti Strandfürdőben. A változások érintik a hétvégi jegyárakat, ugyanakkor a miskolci lakosok számára továbbra is változatlan feltételekkel marad elérhető a strand.
Képgaléria
Régiségvásár
Kincsek, történetek és egy kis időutazás a Régiségvásáron
MiskolcSzabadidő
Vasárnap ismét megtelt élettel a miskolci Régiségvásár.
Ittas sofőr döntött fákat a miskolci Középszeren
MiskolcBaleset
Szombaton éjjel 23 óra után történt a baleset.