Ugrás a tartalomra

A város több pontján is vizet osztanak

Létrehozva
Harmadfokú hőségriasztás lépett életbe a meteorológiai előrejelzések alapján június 19. és 22. között Miskolcon is.
Kép
Juhász Ákos tavalyi felvétele

Ennek megfelelően Miskolc önkormányzatának megrendelésére a MIVÍZ Kft. a Centrum Áruháznál, a Villanyrendőrnél és az Újgyőri főtéren is oszt vizet a járókelőknek.

Emellett párakapuk is segítenek a forróság elől enyhülést keresőknek, a Városgazda Nonprofit Kft. elsőként a Centrum Áruháznál és a Szent István téren a megszokott helyen állít fel a szerdai nap folyamán párakapukat.

A szakemberek arra kérnek mindenkit, hogy aki teheti, ne tartózkodjon hosszabb ideig a napon, különösen a legmelegebb órákban - közölte a polgármesteri hivatal.
 

Ez is érdekelhet

Ki lehet ez a nő?
MiskolcBűnügy
Olvasóink segítségét is kérik a miskolci rendőrök az egyik helyi villamoson történt lopás elkövetőjének azonosításához.
Képgaléria
Gyermekbirodalommá változik vasárnap a miskolci Népkert
MiskolcSzabadidő
Május 31-én, vasárnap gyermekbirodalommá változik a Népkert, hogy méltó módon megünnepelhessük a legkisebbeket. Lépten-nyomon szórakoztató és vidám programok, koncertek, foglalkoztatók várják a kicsiket Gyermeknap alkalmából.
Az űrig szól majd
MiskolcKultúra
Újabb különleges Orgona+ rendezvény várja az érdeklődőket. A világűr, a földöntúli világ és annak emberre gyakorolt hatása kerül a középpontba – szóban és zenében egyaránt.
Selyemréti Strandfürdő – javult a helyzet, de tovább erősítik a biztonságot
MiskolcSzabadidő
Június 13-án kezdődik a strandszezon, Selyemréten gőzerővel készülnek – a biztonság fokozása terén is tettek lépéseket.