Ugrás a tartalomra

Dzsudzsák Balázs egyelőre nem írt alá a Debrecenhez

Létrehozva
Dzsudzsák Balázsnak jelenleg nincs aláírt szerződése a DVSC-vel - közölte a DVSC Futballszervező Zrt. igazgatótanácsának elnöke a klub hétfői sajtótájékoztatóján.  

Szabó Péter az elmúlt napok híreire reagálva hangsúlyozta: akárcsak eddig, a jövőben is csak olyan játékos érkezését jelentik be, akinek már érvényes megállapodása van az egyesülettel. Hozzátette: az átigazolási időszak kedden zárul. "Ha lesz megállapodás Dzsudzsákkal, azonnal bejelentjük az érkezését. Meglátjuk, hogy alakul a holnapi nap" - fogalmazott.

A klubelnök a sajtótájékoztatón emlékeztetett: a koronavírus-járvány miatt több játékos is karanténba került a közelmúltban, ezért úgy döntöttek, hogy a keretet az NB III-as csapat két játékosával bővítik. Az NB II-es együttesnél folytatja pályafutását Sármány Kristóf és Szalánczi Zoltán. A szakmai stáb is bővült a Lokinál. A 35 éves Jeremiás Gergő a DVSC-ben lett NB I-es játékos, és eddig mérkőzéselemzőként dolgozott a klubnál. A jövőben a szakember Kondás Elemér vezetőedző egyik segítője lesz.

Szabó Péter bejelentette azt is: hagyományteremtő szándékkal a csapat kedden 17 órától nyilvános edzést tart a Nagyerdei Stadionban. A kapukat 16 órakor nyitják, és a tréningre kilátogató valamennyi szurkoló ingyenes belépőt kap a DVSC következő hazai bajnoki mérkőzésére, amelyet jövő hétfőn este nyolc órától a Pécs ellen játszik a Loki.

Ez is érdekelhet

Világkupa – a DVTK öttusázója, Guzi Blanka bejutott a vasárnapi döntőbe
SportMiskolcVilág
Guzi Blanka meggyőző teljesítménnyel bejutott a vasárnapi döntőbe Egyiptomban.
Visszatért a klubikon Diósgyőrbe
SportMiskolc
Egy ízig-vérig diósgyőri szakember, Vitelki Zoltán vezetésével készül a DVTK II F4R csapata az NB III 2025/2026-os szezonjára.
Újabb klasszis csatlakozik a DVTK kosárlabdacsapatához
SportMiskolcVilág
A WNBA-ban szereplő Kathryn Westbeld a 2025/26-os szezonban Diósgyőrben folytatja pályafutását.
Remekelt az Északerdő a Tisza-tavon
Sport
A tavalyi eredményen csaknem egy órát javítva, 11 óra 59 perc 23 másodperces idővel ért célba az ÉSZAKERDŐ Zrt. csapata a 130 km-es Ultra Tisza-Tó futóversenyen.