Ugrás a tartalomra

Ezúttal nem sikerült fordítaniuk a „maciknak"

Létrehozva
A Tipsport Liga 12. fordulójában a DVTK Jegesmedvék a HK Dukla Trenčín csapatát fogadta. A találkozó első felében négygólos előnyre tett szert a vendég együttes, és bár nagy munkával két gólt sikerült ledolgozni a hátrányból, pontot végül nem sikerült szereznie Marcel Rodman csapatának.
Preview Image
Beregi László képgalériája!

A DVTK Jegesmedvék hazai pályán kikapott a Trencséntől a szlovák jégkorongliga alapszakaszának vasárnapi játéknapján.

Tipsport Liga

12.forduló

2019. október 13. 15:00

DVTK Jegesmedvék - HK Dukla Trenčín 2-4 (0-3, 2-1, 0-0)

Marcel Rodman: Jól kezdtük a meccset, az első öt perc a miénk volt. Jól akartunk kezdeni, mivel az előző meccseken ez nem volt jellemző. Amint megkapták az első emberelőnyüket, úgy néztünk ki, mint akik túl boldogak voltunk azzal, ahogy kezdtünk. Ezt követően nem nyertük meg a párharcokat és ennek megfizettük az árát, két gólt is lőttek emberelőnyből. Egészen 0-4-ig nem találtuk a játékunkat, de az első gólunk után megtaláltuk a kellő energiát és jobban harcoltunk. Próbálkoztunk, de amikor közel kerültünk megint jöttek a kiállítások, a harmadik harmad fontos szakaszában 6 percet is hátrányban töltöttünk. Ezért nem tudtuk megtalálni azt a momentumot, ami szükséges lett volna a szorosabb eredményhez. Pontosan nem tudom hova helyezni ezt a meccset, az ellenfelünk jó volt, megérdemlik a pontokat. Mi nem voltunk elég jók 60 percen keresztül.

További részletek ITT.

Ez is érdekelhet

A DVTK a Videotont kapta
SportMiskolc
Labdarúgás: az M4 Sport stúdiójában hétfőn este sorsolták ki a Mol Magyar Kupa 3. fordulójának párosítását.
Pocsai Noémi Emese vb-bronzérmes lett Madridban
SportMiskolcVilág
A Miskolci Sportiskola-Nomád Terepfutósuli színeit képviselő Pocsai Noémi Emese a napokban világbajnoki bronzérmet nyert Spanyolországban, az U15 korcsoportos négytusa leány váltóban, ahol Bartos Lili volt a párja.
Már Las Vegas lebeg a szeme előtt
SportMiskolc
Birkózás: Szinay Szabolcs hamarosan újabb világbajnokságra utazik.
Végleges a piros-fehérek kerete
SportMiskolc
Tizenhat játékos kezdi a felkészülést a DVTK Ongropack NB I-es női csapatánál.