Ugrás a tartalomra

Kupagyőztes a PannErgy-MVLC U15 csapata

Létrehozva
Idén negyedik alkalommal rendezték meg a Miskolctapolcai Strandfürdőben a Mento Kupát, melynek zárónapján a Nagyvárad csapata ellen mérkőztek meg a fiúk: 22-20-as győzelemmel megszerezték a tornagyőzelmet.
Preview Image
Juhász Ákos képgalériája!

„Elég szenvedélyes mérkőzés volt" – értékelte a Miskolc Televíziónak Csányi Róbert vezetőedző. Rendkívül jó mérkőzés volt – folytatta –, ahol látványos gólokat lőttünk, és volt tartása a csapatnak. – Stabilak voltunk, a hullámvölgyekből viszonylag gyorsan ki tudtunk jönni – mondta, hozzátéve: gratulál a gyerekeknek, nagyon jól teljesítettek. 

A torna legjobb kapusa Karsai Kristóf lett.  

Preview Image
Juhász Ákos képgalériája!

A torna végeredménye:
1. PannErgy MVLC Miskolc
2. VK Vojvodina
3. Progress Oradea - Nagyvárad
4. Hornets Kosice - Kassa

Ez is érdekelhet

Miskolci győzelem Kecskeméten
SportMiskolc
Értékes 3 pontot gyűjtöttek.
Vendégként győzött a Vasút
SportMiskolcBorsod-Abaúj-Zemplén
„Mint a MÁV: kicsit késve, de elindultunk”.
A miskolci jezsuita gimnázium leány csapata nyerte az országos diákolimpiai döntőt
SportMiskolcBelföldBorsod-Abaúj-Zemplén
A március 20-22. között megrendezett Kosárlabda Diákolimpia V-VI. korcsoport „B” kategória országos döntőben a lányoknál a miskolci Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium csapata lett a bajnok, miután a fináléban jobbnak bizonyult a Tiszaújvárosi Eötvös Gimnázium együttesénél.
Szinay Szabolcs ezüstérmes
SportMiskolcBelföld
A DVTK birkózó szakosztályának tagja a hétvégen Budapesten vett részt korosztálya válogató versenyén.