Nincs az a zord időjárás, ami visszatartaná a régiségek és retro tárgyak szerelmeseit ezen a bizonyos napon. A hónap első vasárnapján bizonyosan Miskolc belvárosába veszik az irányt az érdeklődők. Hát még ilyen kellemes nyár napsütésben, mint amely ma délelőtt fogadta a Régiségvásár látogatóit.
Több ez annál, mint egyszerű adok-veszek, ez egy közösségi-társadalmi esemény Miskolcon. Valaki csak nézelődni, valaki konkrét elképzeléssel, vásárlási szándékkal érkezik és van, akik csak úgy meglát valamit, amit nem tud ott hagyni. Annak felsorolása, hogy mi mindent láthatott ezúttal is, az augusztus 4-i régiségvásáron a műkedvelő közönség, lehetetlen lenne, ezért beszéljenek a helyszínen készült fotók.
A régiségek ezúttal is népszerűek voltak
Ez is érdekelhet
Ő Frankelda hangja
Egy miskolci színész szinkronizálja az új mesemusical főszereplőjét. Mikita Dorka Júlia mesélt a film látványvilágáról is, valamint elárulta, kinek kölcsönözné szívesen a hangját.
A Miskolc Dixieland Band zenélt a Mályi Plázson
Különleges buli volt a RádióM Mályi Plázson szombat este.
Cannes - Román film nyerte az Arany Pálmát, orosz rendezőé a Nagydíj
A Cristian Mungiu rendezésében készült Fjord című, Norvégiában játszódó filmnek ítélte szombat este az Arany Pálmát a zsűri a 79. Cannes-i Nemzetközi Filmfesztiválon.
Meghalt Scherer Péter
Május 19-én, délelőtt elhunyt Scherer Péter Jászai Mari-díjas színész.