Ugrás a tartalomra

Útfelújítási program képviselői alapból

Létrehozva
Öt év alatt a hetedik utcát újították fel Perecesen. Erről Pakusza Zoltán, a terület önkormányzati képviselője, a Mi Hazánk megyei elnöke beszélt sajtótájékoztatón, a felújítás helyszínén.
Kép

A nemrég átadott Bellervölgyi utca két ütemben újult meg. A több mint háromszáz méter hosszú, élesen emelkedő út szinte már járhatatlan volt. Pakusza Zoltán képviselői keretéből tavaly kezdte el az út aszfaltozását, idén pedig a munka befejeződött. Ezzel azonban még nem ért véget az útjavítási program. A képviselő még több utca újraaszfaltozását tervezi.

Kép

– Ezzel nemcsak az utcában élők komfortérzete javult, hanem az ingatlanok értéke is. Amikor 2014-ben a terület önkormányzati képviselőjévé választottak, akkor azzal szembesültem, hogy nagyon sok rossz minőségű, zúzalékos utca található a választókörzetben, és elindítottam egy olyan programot, amelynek a keretében igyekeztem minden évben a költségvetési lehetőségeimhez mérten több utcát felújítani. Ennek eredménye, hogy öt év alatt immár a hetedik utca kaphatott új aszfaltréteget – nyilatkozta Pakusza Zoltán önkormányzati képviselő, a Mi Hazánk megyei elnöke.

Ez is érdekelhet

Komoly büntetés jár a telefonozásért biciklizés közben
Miskolc
A KRESZ-szabályok ugyanúgy vonatkoznak a biciklisekre is, sokan azonban nem tartják be ezeket.
Barlangfürdő: rövidesen nyitnak a külső medencék
Miskolc
A közeljövőben szerződést köthetnek a közbeszerzésen nyertes kivitelezővel, így elindulhat a belső terek újjáépítése is, ez a munka jövő tavaszra lehet készen.
Történelmi érdekességek Miskolcról
Miskolc
Folytatódik Reiman Zoltánnak, a Szemelvények Miskolc város történetéből Blog szerkesztőjének sorozata, ezúttal három történelmi érdekességgel.
Csőtörés volt Miskolctapolcán
Miskolc
A Miskolc víztároló medencéit töltő egyik DN 800-as távvezeték a szombat reggeli órákban hibásodott meg a Miskolctapolcai úton.